Бібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки!

Хто володіє інформацією,
той володіє світом.

Нині у світі силу має той, хто володіє інформацією, яка відіграє незмінно важливу роль у будь-якій сфері людської діяльності. XXI століття — ера інформаційного суспільства, у якому інформація все частіше визначається як основний ресурс майбутнього, але повністю використовувати його зможуть тільки ті, хто має необхідні знання і підготовку. Саме тому питання бібліотечно-інформаційної роботи будуть завжди актуальними для нашого суспільства. Ми чудово розуміємо, що людина, яка вільно володіє навичками пошуку інформації в довідковому апараті бібліотеки, зможе почерпнути для себе максимум потрібних знань. Адже написання рефератів, доповідей — справа творча, і жоден бібліотекар, навіть найдосвідченіший, не зможе передбачити потреби в тій інформації, якою б скористався її користувач.
Дуже важливо вже з юного віку прищепити дітям навички якісного і системного пошуку інформації, її ефективному збору, систематизації та обміну з іншими користувачами, так само, як навчити робити перші кроки чи вперше знайомитися з літерами та звуками. А розвинуться ці навички в дитині чи ні залежить від багатьох чинників — батьків, рідних та близьких, друзів, школи, засобів масової інформації. Вирішальну роль в цьому відіграють шкільні бібліотеки, бо значною мірою саме від них залежить читацька доля учнів: облишать чи продовжать вони своє знайомство з великою літературою чи будуть заходити у майбутньому до бібліотеки хоча б для того, щоб перегорнути сторінки часописів.
Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi

 • Rodriguez

  2013-08-15 11:08:31

  I am forever indebted to you for this inarmoftion. http://rrzfugymii.com [url=http://ljpteqr.com]ljpteqr[/url] [link=http://pkdmtbld.com]pkdmtbld[/link]...

 • Indira

  2013-08-15 03:46:10

  That's a welulthought-o-t answer to a challenging question...

 • Yata

  2013-08-08 09:26:57

  I read your post and wihsed I was good enough to write it...

 • Prabu

  2013-08-08 02:19:47

  Hey, kiellr job on that one you guys!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.